חדשות

בוגרי תואר בחשבונאות? בואו ללמוד לבחינות המועצה בלי לצאת מהבית...

05/02/2015 ע"י מכללת Target4u
בוגרי תואר בחשבונאות? בואו ללמוד לבחינות המועצה בלי לצאת מהבית...
רקע
בשנים האחרונות תחום ראיית החשבון הפך לפופולארי במיוחד ואנו עדים לעליה מתמדת במספר התפקידים המוצעים לרואי חשבון ועימם גם לגידול בביקוש ללימודי המקצוע.

לימודי החשבונאות מעניקים לסטודנטים תואר בחשבונאות. על מנת לקבל רישיון רואה חשבון על הסטודנטים לחשבונאות, להתמחות בראיית חשבון (בנוסף ללימודי התואר בחשבונאות), וכן לעבור את מבחני מועצת רואי חשבון.
ישנן 2 מסלולים פופולאריים למעבר מבחני מועצת רואי חשבון, הראשון הינו למידה עצמאית למבחן, במקרה זה על הסטודנט לעבור 5 בחינות של מועצת רואי חשבון.

השני הינו למידה בתוך מסגרת אקדמית האורכת כשנה לפני הבחינה (שנה זו קרויה "שנת השלמה"), מסגרת זו מעניקה לסטודנט פטור מכלל הבחינות של מועצת רואי חשבון למעט 2 הבחינות הסופיות (ביקורת מתקדמת ופיננסית מתקדמת).

במכללת Target4u יצרו עבורכם את המסלול "
Target4u שנת הכנה למועצה" שהינו מסלול ייחודי אשר בא לתת מענה גם לחסרונות במסלול שנת ההשלמה המסורתית וגם לחסרונות במסלול הלימוד העצמאי. מסלול בו לומדים עם כ- 70% אחוז פחות סטודנטים בכתה, משלמים כ- 50% פחות וחוסכים כ- 30% מהזמן. בנוסף, חבוי במסלול זה יתרון אדיר והוא ביטול התלות במוסד אקדמי לצורך היכולת לגשת לבחינות המועצה.
 


יתרונות המסלול הוירטואלי
  • ללמוד בלי לצאת מהבית – המסלול מאפשר למידה לכלל קורסי המועצה בלי לצאת מהבית! אנו מאפשרים לכל סטודנט במסלול לצפות בתכני הקורס 24/7 ללא הגבלה עד מועד בחינת המועצה. בנוסף, אנו שולחים את כלל ספרי המסלול עד בית הסטודנט.
  • 75% פחות מחיר – מחיר המסלול הינו נמוך בכ- 75% ממחירי שנת ההשלמה המסורתית במוסדות אקדמיים אחרים. פער זה הינו משמעותי מאוד עבור סטודנטים שחלקם אינם עובדים כלל או עובדים כמתמחים בשכר מינימום.
  • 30% פחות זמן – סטודנטים אשר לומדים במסלול חוסכים כ- 30% מהזמן גם בזכות אפקטיביות המסלול וגם בזכות אורכו. תוכנית הלימודים אמנם נפרסת על פני שנה שלמה אבל הינה ממוקדת וכוללת חופשות ארוכות בין המחצית הראשונה למחצית השניה.
  • ביטוח – המסלול כולל ביטוח. ביטוח מאפשר לסטודנט אשר לומד במסלול ונכשל בבחינה החיצונית של המועצה מיד לאחר הקורס, לקבל קורס חוזר באופן וירטואלי בהנחה של 50%. ההטבה הינה עבור כלל קורסי המסלול.

רוצים לשמוע עוד??? לחצו כאן...