Target4u ג'ובס

Target4u ג'ובס

אנו באים לשנות את הדרך שבה עובדים ומעסיקים חוברים יחדיו על מנת ליצור זהות אינטרסים ויצירת התאמה גבוהה בין צורכי המעסיק להתאמת העובד בתהליך גיוס עובדים בארגון. Target4u Jobs מעוניינת להפוך תהליך זה לחוויה של איכות ונוחות.

תחילת התהליך הינה בהרשמה חינמית קצרה לאתר מצד העובד ומצד המעסיק. בשלב הראשון של תהליך הרשמת העובד ישנה אפשרות להעלות קובץ קורות חיים אשר יאפשר לעובד לקצר את תהליך ההרשמה בשיעור של כ- 90%! מנגד, למעסיק יש את היכולת למצוא באופן קל ומיידי מועמדים פוטנציאליים לתפקידים שונים בארגון ועוד אפשרויות ייחודיות אשר מקצרות משמעותית את תהליך גיוס העובד. המעסיק אינו צריך לחכות יותר לפרסום משרה ייעודית, לקבלת מאות ואלפי קורות חיים שרובם אינו רלוונטי, או לשלם הון למתווכים לטובת מועמדים למשרה מסוימת.

אנו ב Target4u Jobs שמים את הדגש על התאמה מדויקת ככל שניתן בין צרכי המעסיק לצרכי העובד. בנוסף, אנו מקפידים על חוויית משתמש גבוהה על מנת לאפשר להגדיל באופן מתמיד את מעגל המועמדים הרשומים באתר. לבסוף אנו עושים מאמצים על מנת לספק למעסיקים את השירות שלנו במחירים נוחים ואטרקטיביים מאוד. מטרה העל שלנו היא לספק ערך גבוה עבור הכסף של הלקוחות שלנו.


התחבר אל Target4u ג'ובס

צור קשר

Target4u ג'ובס
http://www.target4ujobs.co.il

Target4u ג'ובס